Popularne książki

Parę słów o zołzach

Książka dlaczego mężczyźni kochają zołzy to klasyk, o którym mało kot nie słyszał. Ten wyjątkowo zabawny opis kobiety niezależnej trafił do serc wielu kobiet i mężczyzn. Poradnik ukazuje, jak powinna wyglądać prawidłowa reakcja niezależnej kobiety na mężczyznę, który stara się o jej względy.

Niezależność i szczerość

Jakoś tak na tym świecie jest, że mężczyzna stworzony został istotą przekorną. Bardzo łatwo mu spotkać się i związać z kobietą przystępną i taką, która będzie na każde jego zawołanie. Ale to z kobietą niezależną będzie chciał tworzyć prawdziwy, szczery związek. To taką Kobietę Zołzę będzie w stanie pokochać na sto procent i tylko z taką będzie w stanie prowadzić rodzinę. Niestety słabe kobiety nie są materiałem interesującym. Łatwym na początku, ale mało interesującym później.

wydanie dlaczego mężczyźni kochają zołzy w wersji PDF

Dlatego dla dobra swojego życia z mężczyzną każda kobieta powinna przede wszystkim kochać siebie i umieć szanować swoje potrzeby. Bez tego niestety nic dobrego nie wyniknie.

Kobieta Zołza pokaże, że ma plany – nawet jeśli będzie to czytanie książki. Kobieta Zołza nie będzie rezygnować z własnych przyjemności na rzecz przyjemności kogoś innego i głośno o tym powie. To oczywiste. Trudno też oczekiwać od kobiety znającej swoją wartość o naginanie swoich zasad – życiowych i moralnych. W imię czego? Zasad kogoś innego? Nie ma takiej możliwości.

Kobieta Zołza będzie w stanie żyć samodzielnie, nawet jeśli w jej życiu pojawi się mężczyzna. Bo o to przecież chodzi. Trzeba żyć razem, ale przede wszystkim samodzielnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top